Bülent Ersoy’u locadan izlemek 45 bin TL

Yoğun ilgi nedeniyle yerin oturma kapasitesi yüzde 25 artırıldı. Yerin sahibi, gece için locaların 45 bin lira üzere rekor fiyatlara satıldığını, sanatçıyı izlemek isteyen birtakım hayranlarının 100 bin lira teklif ettiğini söyledi. Yer açıldığından bu yana en büyük ciroyu yaptığı belirten işletmeci, milyonluk ciro için sanatkara teşekkÜR etti.

ANTALYA’DA SİMGE RÜZGARI

Simge geçen akşam Antalya Açıkhava’da sevenleriyle buluştu.

 Atlantis Üretim tertibiyle sahneye çıkan SİMGE, hit müziklerini seslendirdi. Ünlü popçu, büyük ilgi gören konserine danslarıyla renk kattı.

GACI 30 OLDU

Zeynep Bastık, 30’uncu yaşını Urla’daki çiftlik konutunda, “Roman Havası” konseptli partiyle kutladı.

Parti için özel bir Roman orkestrası kuruldu ve Zeynep Bastık tanınan müziklerini Roman stilinde söyledi. Konukların da konsepte uygun kıyafetlerle katıldığı cümbüşte dokuz sekizlik havalar eşliğinde göbekler atıldı, darbukalar çalındı. Zeynep Bastık’a arkadaşlarının sürprizi ise Kobra Murat oldu. Kobra Murat’ı bir anda karşısında bulan Bastık, onunla birlikte müzikler söyledi.

TATİL HAZIRLIĞI

Gökçe Bahadır hafta sonu Nişantaşı’nda tatil alışverişindeydi. Ozan Güven’in ortağı olduğu mağazada sandalet deneyen oyuncu beğendiklerini aldı. Her bayan üzere ayakkabı sevdiğini ancak marka takıntısı olmadığını söyleyen Bahadır, “Çılgınca alışveriş yapmam. Az çıkıyorum, çıkınca da tüm gereksinimlerimi alıyorum” dedi.

Tatile nereye gideceği sorusuna “Kafamız nereye yapıtsa oraya gidiyoruz” karşılığını veren oyuncu, hakkında çıkan estetik haberleri hakkında da konuştu: “Yıllar içinde herkesin yüzü, kaşı, başı oturuyor. O denli bir ‘estetik harikası’ durumum yok. Tersine, oyuncu olduğum için mimik ve sözlerime çok dikkat ediyorum.” (Behlül AYDIN)

EDA’YLA NİKAH TAZELEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel Alaş, Hazal, Jale ve Erdal Çelik’in yer aldığı Artık 90’lar kümesi, geçen akşam Moda Kayıkhane’de sahneye çıktı.

90’ların hit müziklerini seslendiren takıma dinleyicileri daima bir ağızdan eşlik etti. Metin Özülkü, sahneden eşi Eda Özülkü’ye de ileti gönderdi: “Eda ile yaklaşık 40 yıllık beraberliğimiz var. Bakmayın evlendikten sonra hüzünlü müzikler yaptığımıza, Eda ile yine nikâh tazelemeyi düşünüyorum.”

MERVE İÇİN SAHADA

Onur Tuna, SMA hastası minik Merve için alana çıktı.

Ünlü oyuncu, memleketi Gelibolu’da Merve bebek faydasına düzenlenen tertipte, mezunu olduğu Gelibolu Anadolu Lisesi’nden arkadaşlarıyla basketbol oynadı. Tuna, maç sonunda Merve’yle bir arada tribünleri selamladı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir